نشست شورای هوشمندسازی در هم آوا برگزار شد

دومین نشست شورای هوشمندسازی با حضور اعضای شورای هوشمند سازی شهرداری منطقه ۵ تهران، نمایندگان مرکز تهران هوشمند و نیز مدیران هم آوا در کارگاه زاویه کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد.

سعید رضایی دبیر شورا و رئیس اداره تشکیلات و بهبود روش های شهرداری منطقه ۵ گفت هدف از برگزاری این نشست در محل هم آوا، آشنایی با زیست بوم نوآوری و کارآفرینی و نیز احصا نیازها و چالش های منطقه و یافتن ارائه های نوآورانه برای موضوعات و مشکلات منطقه است.

ریحانه وحیدیان مسئول حوزه مشارکت‌های تهران هوشمند نیز ضمن تشریح تجربیات گذشته در این خصوص افزود: شهر هوشمند ابزاری برای رسیدن به توسعه پایدار است. هدف شهر هوشمند، افزایش کیفیت زندگی شهروندان بوده که تحقق این هدف نیازمند مشارکت همه اقشار مردم از جمله کارآفرینان شهری است زیرا استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ با بهره‌گیری از فناوری و نگاه نوآورانه موفق‌تر و کم‌هزینه‌تر به تحقق پایداری محیط‌زیستی و اجتماعی و اقتصادی کمک می‌کنند.

در پایان احسان جلوه مدیر روابط عمومی هم آوا نیز با اشاره به همکاری های موفق صورت گرفته قبلی با سازمان های بزرگ در راه اندازی مراکز نوآوری گفت: برای آن دسته از سازمان‌هایی که می دانند هر چه زودتر، باید از رویکرد و روش های نوآوری باز استفاده کنند، قدم اول این است که ماهیت زیست بوم نوآوری را درک کرده و نگاهی راهبردی به مدیریت نوآوری داشته باشند. ما، در مجموعه هم آوا، با تکیه بر دانش انباشته و تجربه عملی در پیاده سازی مدل های گوناگون نوآوری باز، در تلاش هستیم تا شرکت های بزرگ و سازمان های کشور را با پتانسیل عظیم نوآوری باز و به ویژه، تعامل سازمان ها و استارتاپ ها آشنا نماییم.

150 150 هم‌آوا

دیدگاهی بنویسید

    Stay Connected
    We appreciate your feedback.    We offer you a panoply of cutting-edge options. Download Impeka