چرا برای خرید ویلا افراد معمولا از سامانه ۲نبش استفاده می‌کنند؟

خرید ویلا در شمالی که تقریبا هزار کیلومتره و بیشترش هم خط ساحلی با دریاست، قطعا تصمیم راحتی نیست. ۲نبش یکی از سایت‌های انگشت‌شمار در ایرانه که تونسته کل این خطه رو پوشش بده. مطمئن باشید بیشترین و متنوع‌ترین ویلاها رو می‌تونید در اون سایت پیدا کنید. در سایت دونبش دسته‌بندی ویلاها دقیقا همون چیزیه که شما دنبالش هستید. می‌گید نه! پس ادامه این مطلب رو بخونید.

• دسته‌بندی بر اساس نوع ویلا؛ ویلای جنگلی یا ساحلی
مثل طرفداران استقلال و پرسپولیس، طرفداران ویلا در شمال هم به دو دسته تقسیم میشن؛ یک گروه طرفدار ویلاهای ساحلی هستند که همیشه بتونند لب ساحل تفریح و شنا بکنند. البته امکانات بیشتری هم معمولا برای ویلاهای ساحلی فراهم هست. یک گروه هم طرفدار پروپاقرص ویلاهای جنگلی هستند که آرامش و دنجی بیشتری داره و از بافت معمولا سنتی‌تر این مناطق لذت می‌برند.

• از ارزون‌ترین ویلاها بگیر تا لوکس‌ترین ویلاها

شما در «۲نبش» از ویلای ۴۰۰ میلیون تومانی تا ویلاهای ۲۰ تا ۳۰ میلیارد تومانی و بیشتر می‌تونید پیدا کنید. هر کدومش رو هم که بخرید عالیه؛ چون علاوه بر داشتن محل اقامت، خرید ویلا در شمال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هم به حساب میاد.

?

• شما فقط بگو کجای شمال ویلا می‌خوای!
۲نبش در هر جای قشنگی که در شمال اسمش رو شنیده باشید، کلی ویلا براتون آماده کرده. از استان مازندران یا گیلان بگیر، تا شهرهایی مثل رامسر و متل‌قو. از روستاهای شمال هم غافل نشید. روستاهایی مثل دوهزار، لاویج و کلی روستای زیبای دیگه در شمال. ۲نبش اونجاها رو هم فراموش نکرده.

• اگه مناطق شمال رو خوب نمی‌شناسید، دیگه حتما باید سراغ ۲نبش بیاید!

ابتدای مطلب گفتیم که شمال بیش از هزار کیلومتر طول داره و بافت‌های طبیعی و فرهنگی کاملا متفاوتی رو هم شامل می‌شه. از بلوچ و زابلی و ترکمن بگیر تا مازنی و گیل و تالشی. پس حتما قبل از خرید ویلا در شمال باید با مناطق مختلف اون آشنا بشید. معطل نکنید، برید داخل سایت ۲نبش و ده‌ها مقاله‌ای که شهرها، محله‌ها و روستاهای شمال رو معرفی کرده بخونید.

• حتما حواس‌تون به قوانین و بخشنامه‌های ویلاسازی در شمال باشه

تقریبا می‌شه گفت، غیر از شمال دیگه جایی از ایران چنین بافت جنگلی‌ای رو نمی‌تونید پیدا کنید. به همین دلیل هم قوانین سفت و سختی برای ویلاسازی در شمال گذاشتند. قبل از خرید ویلا یا زمین در شمال باید مطمئن بشید که جزء بافت جنگلی نباشه. بافت روستایی یا کشاورزی شرایط خاص خودش رو داره. برای این موارد مطالب مفیدی در ۲نبش هست که پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید. این اطلاعات رو ما از افراد مطلع در منطقه و مشاورین املاک با تجربه در شمال جمع آوری کردیم.

سرتون رو درد نیارم دیگه! اما اگر روزی خودتون یا اطرافیان‌تون برنامه‌ای برای خرید ویلا در شمال داشتید، حتما یه سر پیش ما هم بیاید. تو ۲نبش چند صد هزار ویلا ثبت شده که به راحتی می‌تونید بین‌شون جست‌وجو کنید. اگر هم زبونم لال پیدا نکردید، مشخصاتش رو داخل سایت به ما بدید. ما به محض این که چنین ویلایی ثبت بشه، یک پیامک از سمت ۲نبش براتون می‌فرستیم. هم یک پیام بهت می‌دیم که دوستی‌مون رو یادت نره، و هم مشخصات ویلای ایده‌آلت رو برات می‌فرستیم.

150 150 هم‌آوا

دیدگاهی بنویسید

    Stay Connected
    We appreciate your feedback.    We offer you a panoply of cutting-edge options. Download Impeka