آقای لجستیک؛ ویتامینی در خدمت حمل و نقل بار بین المللی

در این روزها، انتقال بار از یک کشور به کشور دیگر به مانند گذشته نیست که با مشکلات فراوان و زمان زیاد صورت گیرد. شرکت‌های بارفرابر متعددی وجود دارند که کار تجار، واردکنندگان و صادرکنندگان را در این زمینه به راحتی انجام می‌دهند. اما همین شرکت‌ها موقع نرخگیری و جذب مشتری با مشکلات عدیده‌ای همچون نرخ بالای واسطه‌ها، دیرکرد در دریافت نرخ ارز، از دست دادن زمان و مشتری روبرو می‌شوند.
از طرف دیگر، تجار و فروشندگان هم در این شرایط برای محاسبه قیمت، بستن قرارداد و همچنین انتخاب ترم قراردادی دچار سردرگمی‌های فراوان می‌شوند. به همین جهت نیاز به وجود یک دستیار همراه و قوی در این شرایط بیشتر و بیشتر احساس می‌شود.

در این وضعیت “آقای لجستیک” مانند یک ویتامین کارگشا عمل می‌کند. زیرا این استارتاپ به عنوان دستیار شرکت‌های بارفرابر و همچنین تجار، برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین و کمتر از یک دقیقه نرخ حمل بار از ایران به کشورهای دیگر و بالعکس را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. علاوه بر این امکان رزرو در همان لحظه نیز برای آنان از این طریق فراهم شده است. آقای لجستیک همچون یک دارایی ارزشمند برای تجار و شرکت‌های بار‌فرابر عمل کرده و خیال آن‌ها را از بستن قرارداد با نرخ مناسب و بدون واسطه را راحت می‌کند.

این استارتاپ در فضای کاری اشتراکی زاویه مستقر است و فعالیت خود را به صورت آنلاین پیش می‌برد. مجموعه استارتاپی آقای لجستیک، با توجه به سرمایه‌گذاری خود بر روی نیروی انسانی بر مبنای شایسته سالاری با ترکیب کردن دو تفکر از نیروهای متخصص از واحد مهندسی صنایع و واحد فناوری برای خدمات رسانی مدیریت زنجیره تأمین و تشکیل این شبکه در راستای قدم گذاشتن در جهش تولید،ازطریق یکپارچه کردن زنجیره تامین و لجستیک بر مبنای بالاترین کلاس جهانی ازطریق فناوری، آماده ارائه این خدمات ویژه به تمامی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی و بنگاه‌های بزرگ و همچنین کوچک و متوسط می‌باشد.

در نهایت اینکه بهترین نرخ حمل و نقل بین المللی را پیدا کنید!

1096 684 نوش آفرین موفق

دیدگاهی بنویسید

    Stay Connected
    We appreciate your feedback.    We offer you a panoply of cutting-edge options. Download Impeka