سرمایه گذاران در کنار تیم- ایده های ارزش آفرین

در زیست بوم کارآفرینی سرمایه گذاران همواره بدنبال استارتاپ هایی هستند که علاوه بر حل چالش های جامعه سودده نیز بوده و به نوعی بر بازگشت سرمایه در زمان مقرر برای آنها اهمیت دارد. ازطرفی شتابدهنده ها نیز یکی از وظایف خود را ایجاد ارتباط بین کسب و کار و سرمایه گذار می داند و همواره با برگزاری جلسات معارفه و بازدید سعی بر نزدیک کردن خواسته های طرفین دارد.

گروه شرکت‌های سازیبا ازجمله شرکتهایی است که فعالیت خود را از سال ۷۷ با هدف ایجاد پل ارتباطی میان شرکت‌های معتبر بین‌المللی و فعالان عرصه صنعت، جهت ترکیب دانش جهانی و ارائه راه حل‌های نوین بومی‌سازی شده در صنایع مختلف آغاز نموده است. همچنین با توجه به شیوع بیماری های همه گیر در جامعه بیش از یک دهه است که محلول های ضد عفونی کننده خود را با نام تجاری میکروزد تولید می نماید.

در همین راستا دکتر بهاءالدین سادات تهرانی به همراه جمعی از مدیران این هلدینگ از نیم روزی را مهمان هم آوا و مدیرعامل آن شدند تا با استارتاپهای مستقر و تیم های پورتفولیو بیشتر آشنا شوند.
سادات تهرانی در جلسه معرفی گفت: محصولات ما با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت از شناخته شده ترین تامین کنندگان در دنیا و با ادغام دانش جهانی در کنار متخصصین ایرانی تولید شده و در بخش های پزشکی، صنعتی و دام و طیور در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

وی افزود: علایق ما در کسب و کار در حوزه‌های متعددی گسترش یافته است؛ از سرمایه گذاری در تولید، مد، غذا و مواد دارویی گرفته تا ارتباطات و صنعت ساختمان. با برخورداری از پورتفولیوی گسترده کسب و کار، تحلیلگران ما با بینش عمیق خود دانش وسیع بازار را به فرصت‌های آینده تبدیل می‌کنند که تاثیر آن در تمامی مبادلات و راهکارهای حاصل شده، منعکس می‌گردد.

سادات تهرانی در پایان گفت: پس از این جلسه درخصوص همکاری مشترک با شرکت دانش بنیان هم آوا تصمیمات خوبی اتخاذ خواهیم نمود.

361 200 هم‌آوا

دیدگاهی بنویسید

    Stay Connected
    We appreciate your feedback.    We offer you a panoply of cutting-edge options. Download Impeka