حضور هم‌آوا و زاویه در سیزدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری (اینوتکس)

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) با حضور پرشور شرکت‌های نوآور و فناور، سرمایه‌گذاران و فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار شد. هم‌آوا به عنوان شتابدهنده و زاویه در حوزه فضای کار اشتراکی، با حضور فعال در این رویداد، به معرفی خدمات و دستاوردهای خود به بازدیدکنندگان پرداختند.

حضور پررنگ هم‌آوا و زاویه در اینوتکس ۲۰۲۴

هم‌آوا و زاویه با برپایی غرفه‌ای در فضایی مناسب، ضمن معرفی خدمات و راه‌حل‌های خود در حوزه شتابدهی، سرمایه‌گذاری و فضای کار اشتراکی، میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به این حوزه‌ها بودند. در این غرفه، کارشناسان هم‌آوا و زاویه به ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان می‌پرداختند.

استقبال گسترده از غرفه هم‌آوا و زاویه

حضور هم‌آوا و زاویه در اینوتکس ۲۰۲۴ با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان روبرو شد. طی این رویداد، بالغ بر ۷۰۰ نفر به صورت حضوری از غرفه این دو مجموعه بازدید به عمل آوردند. همچنین بیش از ۵۰ استارتاپ و ۲۰ شرکت صنعتی از خدمات و راه‌حل‌های ارائه شده توسط هم‌آوا و زاویه استقبال کردند.

برگزاری جلسات B2B و تعاملات سازنده

در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، بیش از ۵۰ جلسه B2B توسط هم‌آوا و زاویه با حضور استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و سرمایه‌گذاران برگزار شد. این جلسات فرصتی ارزشمند برای تبادل نظر، ایجاد تعاملات سازنده و زمینه‌سازی برای همکاری‌های آتی فراهم کرد.

تصاویری از غرفه هم‌آوا و زاویه در اینوتکس ۲۰۲۴

2560 1920 هم‌آوا

دیدگاهی بنویسید

    Stay Connected
    We appreciate your feedback.    We offer you a panoply of cutting-edge options. Download Impeka